V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Beetle Bag - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ

Beetle Bag

NOVINKA

Jednoduchý, odolný batoh pro skalkaře a sportovní lezce je ideálním kompromisem mezi robustním tahačákem a skalkařským batůžem. Kompletně odepínatelná záda (která jsou při položení batohu na zem vždy navrchu) zabrání zašpinění vašeho oblečení od prachu pod skalami.

Od pohledu kompaktní rozměr, přesto s kapacitou 80 – 100 Rm (Rope meter) plus lezecké vybavení na sportovní cesty (dvoje lezečky, sedák, expresky, jistítko, svačina, průvodce a nějaké oblečení). Pro lepší organizaci materiálu je vybaven dvěma vnitřními a jedním vnějším poutkem. Dvě drobná poutka pro uvázání konců lan. Na drobné předměty jsou určeny dvě vnitřní kapsy. Větší vnější kapsa, snadno přístupná a s karabinkou na klíče. Prostorná kapsa ve víku je vhodná např. pro průvodce či oblečení. Vnější kapsa ve víku obsahuje vyjímatelné sedátko z příjemné PE pěny. Samozřejmostí jsou polstrované traky.

Díky stabilní konstrukci a velké ploše otevřeného vstupu lze při jištění podávat lano přímo z batohu. Zrovna tak při dobírání a stahování dávat lano rovnou dovnitř. Díky tomu odpadá nutnost použití klasické lanoplachty. Základní myšlenka tedy spočívá v tom, že lano je na dně a ostatní věci navrchu. Tyto pak mám při lezení na sobě či v odnímatelném víku někde opodál.

Před zapnutím celého víka je dobré obsah batohu stáhnout vnitřním popruhem a sepnout hliníkovou přezkou. Materiál se díky tomu nesesedá dolů a navíc je zapínání pohodlnější.

Přečtěte si recenzi ze Světa outdooru:

Kód CSL003
Materiál PES, PAD, YKK zip
Hmotnost 836 g
cena 2 390,- Kč s DPH
počet kusů

Beetle Bag - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ
Beetle Bag - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ
Beetle Bag - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ