V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Novinky - Práce a záchrana

Krajské kole v požárním sportu...

Krajské kole v požárním sportu...

Začátkem června- 8.6. 2016- se na stadionu Tatran v Podbořanech konalo krajské kolo soutěže v požárním sportu HZS Ústeckého kraje. Utkala se družstva hasičů ze všech sedmi územních odborů HZS Ústeckého kraje.

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval ...

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval ...

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval na IWA- veletrh zaměřený na zbraně, lovecké, střelecké sporty, outdoor a další vybavení. Veletrh poprvé proběhl v roce 1973, má tedy obrovskou tradici. ROCK EMPIRE zde představil pracovní vybavení.

Výcvik hasičů na via ferratě...

Výcvik hasičů na via ferratě...

Zajímá vás jak vypadá výcvik hasičů na ferratě? Děčínská via ferrata se těší čím dál větší oblibě. Může se však samozřejmě stát, že dojde k určitým problémům či zranění. Proto absolvovali děčínští hasiči výcvik přímo na ferratě.

ROCK EMPIRE sklidil úspěchy na...

ROCK EMPIRE sklidil úspěchy na...

ROCK EMPIRE sklidil úspěch na veletrhu zaměřeném na bezpečnost při práci - A+A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK. Tento veletrh je největší svého rázu na světě a tradičně proběhl v německém Dusseldorfu (27.-30.10.2015).

A + A- SAFETY, SECURITY AND HE...

A + A- SAFETY, SECURITY AND HE...

Srdečně vás zveme na svůj stánek, hala 11, stánek F64, kde vám v přátelském kruhu představíme novinky v oblasti pracovního vybavení. Veletrh A + A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK, veletrh zaměřený na bezpečnost při práci, největší svého rázu na světě. Shlédnout zde můžete stánky zhruba 1.600 vystavovatelů z 54 zemí z celého světa. Veletrh je pořádán jednou za dva roky v Dusseldorfu a navštíví ho přibližně 63 tisíc návštěvníků.

VII. Den záchranářů ústeckého ...

VII. Den záchranářů ústeckého ...

Už máte program na sobotu 20. června? V Děčíně se pořádá již VII. ročník Záchranářů ústeckého kraje. Na Smetanově nábřeží a na Mariánské louce si můžete prohlédnout záchranářskou techniku a v akci vidět různé typy záchran- od záchrany tonoucího po zásah vrtulníku. Rock Empire bude mít na místě stánek, kde budou k vidění a vyzkoušení novinky, akce se koná od 10- 16 hodin.

Nový katalog Práce a záchrana ...

Nový katalog Práce a záchrana ...

Připravili jsme pro vás nový katalog Práce a záchrana 2014/2015. V katalogu je prezentovaná ucelená nabídka prostředků osobního zabezpečení proti pádu z výšky značky ROCK EMPIRE®.

Liberecká LZS zasahovala na dě...

Liberecká LZS zasahovala na dě...

V červnu letošního roku jsme na našich stránkách informovali o slavnostním otevření jedinečné via ferraty na Pastýřské stěně v Děčíně, u kterého jsme s Rock Empirem byli. Psali jsme o tom, že zajištěná lezecké cesta v centru města je atraktivní s krásným výhledem do okolí. Že může být při nedodržení bezpečnostních pravidel nebezpečná, jsme se bohužel přesvědčili začátkem srpna. V důsledku zatím nejasné příčiny se z Pastýřské stěny z výšky několika desítek metrů zřítil lezec.