V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Zlatý víkend sourozenců Cibulkových, nejmladších členů ROCK EMPIRE Climbing Teamu

V polovině března si sourozenci Cibulkovi patřičně užili víkend a ještě k tomu oba získali dvě zlaté medaile. A my ji za to blahopřejeme! Nejprve se v sobotu konal Český pohár v lezení na rychlost a v neděli Tendon Cup U14- naše nejvyšší soutěž v lezení mládeže na obtížnost. 
 
Cibulkovi se v sobotu 16.3. zúčastnili prvního závodu Českého poháru v lezení na rychlost v Brně, kde Šimon a Terezka zvítězili ve svých kategoriích. Po skončení závodu si ještě vylepšili své osobní rekordy na standardní rychlostní cestě pro dospělé s oficiální časomírou. Jejich šestiletá Anička skončila se svým věkovým hendikepem v nejmladší kategorii na čtvrtém místě. 
 
V neděli pro změnu zavítali do lezeckého centra Flash Wall v Olomouci na první kolo závodů v lezení na obtížnost. Opět nic nenechali náhodě a soupeřům nedali šanci! Šimon i Terezka si v nabité konkurenci z celé republiky vylezli pro zlaté medaile. Obě dvě kvalifikační a jednu finálovou cestu s přehledem topovali. Jejich sestře Aničce uniklo finále o jediné místo, když nedosáhla na poslední chyt v druhé kvalifikaci. První kvalifikaci také topla. Všichni tři samozřejmě lezli s vybavením od ROCK EMPIRE.