V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Český pohár Smíchov- Rock Empire team jim to ukázal!

V sobotu 28.3. proběhl 1.nominační závod v obtížnosti do reprezentace dospělých + kategorií B (14-15let), A (16-17let) a juniorů (18-19let). Velká účast v dospělých kategoriích: 17 žen a 46 mužů měla možnost se porvat o nejlepší pozice na lezecké stěně Smíchov. Cesty stavěl Honza Zbranek a Jenda Šolc. Osvědčení stavěči, skvělé cesty.

Pro mě byl závod plný překvapení. Jako jediná jsem vylezla kvalifikační cesty. Takže jsem do finále postupovala z 1.místa.

Ve finále jsem to trošku zdramatizovala kvůli jednomu dlouhému kroku, který se mi naštěstí podařilo vyřešit jinak, než jak to stavěči mysleli, a pak už jsem si to kormidlovala až pro vítězství. Na 2.místě skončila Eliška Vlčková, která spadla 5 chytů pode mnou a o kousek níž skončila na 3.místě Danča Kotrbová.

Zde se můžete kouknout na video z mého finálového pokusu:

https://www.youtube.com/watch?v=bev5ukUKJPs&feature=youtu.be

Na tomto závodě zabojovala i nová členka Rock Empire teamu-Eliška Adamovská, která si skvělým výkonem dolezla pro 1.místo v kategorii B. Rock Empire team slušně zabodoval.

Atmosféra byla díky plné hale parádní, nezbývá než poděkovat všem divákům, kteří nás parádně podpořili a vyhecovali k těm nejlepším výkonům.

Autor fotek: Standa Mitáč, www.emontana.cz