V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

3B Slight Man

3B Slight Man - Sport - ÚVAZKY

Nový, velmi lehký, pohodlný, třípřezkový úvazek z kolekce SLIGHT, který využijete na stěně i na horách. Úvazek je tak lehký, že ani nebudete vědět, že ho máte na sobě.

1B Slight

1B Slight - Sport - ÚVAZKY

NOVÁ TECHNOLOGIE! Velmi lehký, pohodlný, jednopřezkový úvazek speciálně vyvinutý pro sportovní lezení. Díky nízké hmotnosti a pevným nohavičkám zažijete maximální pohodlí a volnost pohybu. 1B Slight je tak lehký, že o něm ani nebudete vědět.

Prohlášení výrobce_Dynamax

Prohlášení výrobce_Dynamax

Vážení klienti, vážení obchodní partneři, v příloze zveřejňujeme dokument Prohlášení výrobce, týkající se stažení výrobku Dynamax, s výrobním číslem 170292, z trhu. Výrobek stahujeme na základě výsledku testu, které náhodně zadalo chorvatské ministerstvo hospodářství. Odvolání se týká pouze produktu Dynamax, s výrobním číslem 170292.

Informace o provozu firmy n...

Informace o provozu firmy na p...

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o stěhování výroby a skladů firmy Rock Empire. Vezměte prosím na vědomí, že v termínu od 20.12.2018 do 11.1.2019 bude v naší firmě probíhat inventura a současně budeme naši výrobu a sklady stěhovat na novou adresu do Děčína. Během této doby nebudeme zpracovávat nové objednávky, včetně objednáve z eshopu.