V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

3B Slight Man

3B Slight Man - Sport - ÚVAZKY

Nový, velmi lehký, pohodlný, třípřezkový úvazek z kolekce SLIGHT, který využijete na stěně i na horách. Úvazek je tak lehký, že ani nebudete vědět, že ho máte na sobě.

1B Slight

1B Slight - Sport - ÚVAZKY

NOVÁ TECHNOLOGIE! Velmi lehký, pohodlný, jednopřezkový úvazek speciálně vyvinutý pro sportovní lezení. Díky nízké hmotnosti a pevným nohavičkám zažijete maximální pohodlí a volnost pohybu. 1B Slight je tak lehký, že o něm ani nebudete vědět.

Shrnutí a výsledky _ Podzim...

Shrnutí a výsledky _ Podzimní ...

Podzimní dětské lezecké závody Rock Empire jsou za námi. Účast byla hojná, výkony závodníků skvělé, děkujeme všem za účast a těšíme se, že se uvidíme na dalších závodech RE v příštím roce. Velké díky za organizaci závodu patří Rudovi Štípkovi a HUDY stěně v Ustí nad Labem, speciálně Petru Brožovi . Skvělý článek nám sepsal a poslal Martin Paprsek. Najdete zde fotky, shrnutí toho nejdůležitějšího ze závodů a celkové výsledky. Díky všem a příští rok na viděnou!

Honza Štípek, Rock Master f...

Honza Štípek, Rock Master fest...

Dne 24.8 2017 a 27.8 2017 se náš ambassador Honza Štípek (2008) zúčastnil mezinárodního závodu kategorie U10, pořádaného Mezinárodní federací sportovního lezení ( IFSC ) již 17. ročníku Rock Master festivalu, který se uskutečnil v Itálii ve městě Arco a skončil na parádním 2.místě . My moc GRATULUJEME a jsme hrdI, že máme Honzu v týmu. Přečtěte si, jak Honzik shrnul své výkony na Rock Master...