V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

3B Slight Man

3B Slight Man - Sport - ÚVAZKY

Nový, velmi lehký, pohodlný, třípřezkový úvazek z kolekce SLIGHT, který využijete na stěně i na horách. Úvazek je tak lehký, že ani nebudete vědět, že ho máte na sobě.

1B Slight

1B Slight - Sport - ÚVAZKY

NOVÁ TECHNOLOGIE! Velmi lehký, pohodlný, jednopřezkový úvazek speciálně vyvinutý pro sportovní lezení. Díky nízké hmotnosti a pevným nohavičkám zažijete maximální pohodlí a volnost pohybu. 1B Slight je tak lehký, že o něm ani nebudete vědět.

Výsledky MS ve stavění 2018

Výsledky MS ve stavění 2018

Na letošním MHFF v Teplicích nad Metují jsme opět společně s HUDY pořádali Mistrovství světa ve stavění. Letos to byl již 4. ročník a účastnilo se 22 týmů, z nichž se do odpoledního finále probojovala polovina. Letošní ročník byl neskutečně dramatický. Týmy byly velice vyrovnány, bylo k vidění hromada dřiny, potu, odhodlání a různých taktik. No a taky aby ne, soutěžilo se o ceny v hodnotě 70 tis. Kč a navíc, kdo by nechtěl být Mistrem světa, že jo :)

Mezinárodní horolezecký fil...

Mezinárodní horolezecký filmov...

Zveme vás na již 35. ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu do Teplic nad Metují. Opět zde najdete náš ROCK EMPIRE stánek s lákavou nabídkou našeho zboží za festivalové ceny. A opět se můžete účastni Rock Empire Mistrovství světa ve stavění. A letos opět půjde o hodně, soutěží se o ceny v hodnotě 70 tis. Kč. Neváhejte a přijďte si zasoutěžit, nakoupit, podívat anebo třeba jen pozdravit. Těšíme se!