V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

3B Slight Man

3B Slight Man - Sport - ÚVAZKY

Nový, velmi lehký, pohodlný, třípřezkový úvazek z kolekce SLIGHT, který využijete na stěně i na horách. Úvazek je tak lehký, že ani nebudete vědět, že ho máte na sobě.

1B Slight

1B Slight - Sport - ÚVAZKY

NOVÁ TECHNOLOGIE! Velmi lehký, pohodlný, jednopřezkový úvazek speciálně vyvinutý pro sportovní lezení. Díky nízké hmotnosti a pevným nohavičkám zažijete maximální pohodlí a volnost pohybu. 1B Slight je tak lehký, že o něm ani nebudete vědět.

Víte co je to Adrex Base Ca...

Víte co je to Adrex Base Camp?...

Adrex Base Camp je unikátní test centrum nejen pro bikery a horolezce, zasazeném do Víru, ráje sportů v srdci Vysočiny. Můžete si zde zapůjčit lezecké a via ferraty vybavení Rock Empire a zažít báječná dobrodružství. Kromě lezení nabízí Adrex Base Camp další širokou škálu oudoor zábavy. Půjčují i výjimečná horská kola, ferratové sety, back country lyže a boty a vodácké vybavení. Vír je pro tento záměr ideální lokalitou. Během zimy můžete navštívit jedinečnou ledovou stěnu, po celý rok využívat několik zajištěných via ferrat, okolní krajina je rájem pro horská kola a díky přehradní nádrži se může tato malá obec pochlubit i vlastním vodáckým kanálem. To je jen malý výčet aktivit, které zdejší region nabízí. To vše zasazené do nádherné a stále ještě panenské přírody Českomoravské vrchoviny

ROCK EMPIRE představí své n...

ROCK EMPIRE představí své novi...

Mezinárodní veletrh sportovního vybavení ISPO 2018 je za dveřmi! Od 28. do 31. ledna 2018 nás opět můžete potkat v Mnichově na veletrhu ISPO. Mezi 2700 vystavovatelI ze všech koutů země nás najdete v hale A3 , stánku 526. Pokud jste jeden z našich současných distributorů, prosím kontaktujte nás v předstihu pro sjednání času setkání, ať na sebe máme dostatek prostoru. Těšíme se na setkání s Vámi!