V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

3B Slight Man

3B Slight Man - Sport - ÚVAZKY

Nový, velmi lehký, pohodlný, třípřezkový úvazek z kolekce SLIGHT, který využijete na stěně i na horách. Úvazek je tak lehký, že ani nebudete vědět, že ho máte na sobě.

1B Slight

1B Slight - Sport - ÚVAZKY

NOVÁ TECHNOLOGIE! Velmi lehký, pohodlný, jednopřezkový úvazek speciálně vyvinutý pro sportovní lezení. Díky nízké hmotnosti a pevným nohavičkám zažijete maximální pohodlí a volnost pohybu. 1B Slight je tak lehký, že o něm ani nebudete vědět.

EHO Mountain Film festival ...

EHO Mountain Film festival v M...

EHO Mountain Film festival, který organizuje náš distributor, je za dveřmi! EHO je to největší outdoor filmový festival v Makedonii. Rock Empire je opět hrdým partnerem. V rámci festivalu jsme letos podpořili soutěž Nejlepších horská fotografie. Chceš mrknout na fotky a případně dát někomu svůj hlas? Odkaz najdeš uvnitř zprávy, včetně Traileru k film festivalu.

TIE ON IV. _ s Radkem Liene...

TIE ON IV. _ s Radkem Lienerth...

Jsme u čtvrté dílu metodiky od Zobana - Radka Lienertha, našeho ambasadora. V předchozích dílech nás seznámil s pohybem a jištěním na umělých stěnách, ve čtvrtém díle jdeme ven a Zoban nám představí jak jištění ve skalách a co sebou. Článek je vyšperkován fotkami a videem ...čtení nejen pro začátečníky! :)