V košíku za 0,- KčObchodní podmínky
Narodil se
Žije
Disciplína
Koníčky Lezkyně, překladatelka, spisovatelka.
Motto Pokud to zvládnu já, určitě to zvládneš i ty!

Tanager

Tanager je sportovec tělem i duší. Již více než patnáct let oběvuje smysl, nadšení a klid ve skalním lezení. V roce 2016 si splnila svůj celoživotní sen, že se stane plnohodnotným horolezcem. Během posledních dvou let lezla po celém světě, setkala se s novými lidmi a  nesmírně rostla jako člověk i jako horolezec. Kromě lezení Tangaer pracuje jako překladatelka a spisovatelka.
 
 
CÍLE PRO ROK 2018
 
V letošním roce mám tři hlavní cíle: stát se nejsilnějším lezcem, být "advokátem" HKPP a podporovat ženskou horolezeckou komunitu. Mým hlavním cílem je stát se lepším lezcem, nejen silnějším lezcem. V letošním roce se zaměřuji na budování své duševní síly, učení se novým dovednostem a zdokonalování své techniky a taktiky. Chci se déž zaměřit na větším  dosahu mé pomoci lidem, které trpí všemi typy periodické paralýzy a svalové dystrofie, toto je cíl velmi blízko mému srdci. V roce 2010 mi byla diagnostikována vzácná genetická porucha: Hypokalamická periodická paralýza (HKPP). S HKPP se snažím žít s nejvyšší možnou kvalitou života a odmítám, aby mne tato nemoc omezovala. Chci inspirovat dívky a mladé ženy, zejména z prostředí s nízkými příjmy, jako jsem já, že mohou posunout své limity. 
 
Také mne můžete naleznenout jak stavím cesty, pořádám horolezecké semináře za účelem motivace a inspirace dívek a žen k tomuto krásnému sportu. 

CLIMBING EXPERIENCE

17+ years climbing, 2+ years as a full-time, dedicated climber 3-years of experience commercial route setting 13c/8a+ sport redpoint, 12d/7c onsight Host of Women’s Climbing Workshops

Website: tanagert.com Instagram: @westerntanager

 

Last year (2017), she climbed in: Geyikbayiri, Turkey; The Fins, ID; Wild Iris, WY; Ten Sleep, WY, Rifle, CO; Smith Rocks, OR; Maple Canyon, UT; The Red River Gorge, KY; Rock Town, GA; Olympos, Turkey; Frankenjura, Germany; Elbsandsteingebirge, Germany; and Labak, Czech Republic.