V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Atlas Uni

Atlas Uni - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj střední třídy, pro všestranné využití. Spodní část (Atlas Belt) vychází z osvědčené konstrukce již tradičního Skill UNI.

Equip

Equip - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vhodný také pro záchranáře a lanové parky. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

Identifikace výrobků Rock Empi...

Identifikace výrobků Rock E...

Víte, co čísla na přiložené fotografii 1B Slight znamenají? Víte jak zjistit, kdy byl váš úvazek, karabina či jakýkoliv jiný produkt z nabídky Rock Empire například vyroben? Připravili jsme pro vás krátký přehled, po kterém,až ho shlédnete, budete všechno vědět :)

15. ročník Přeboru Hasičského ...

15. ročník Přeboru Hasičské...

Podpořili jsme patnáctý ročník Přeboru HZS ČR v lezení na obtížnost, který se uskutečnil dne 11. listopadu 2017 na umělé lezecké stěně v Chocni. Na Přebor se v daném termínu přihlásilo 28 lezců z HZS ČR a HZSP. Přebor s podporou GŘ HZS ČR zorganizoval HZS Pardubického kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Ústí n. Orlicí a Horolezeckým klubem Choceň. Celou zprávu ze závodů, kterou nám poslal Bc. Pavel Zámečník si můžete přečíst dále.Výkony příslušníků HZS ČR byly opravdu vynikající a my se těšíme na další ročník.