V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Atlas Uni

Atlas Uni - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj střední třídy, pro všestranné využití. Spodní část (Atlas Belt) vychází z osvědčené konstrukce již tradičního Skill UNI.

Equip

Equip - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vhodný také pro záchranáře a lanové parky. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

15. ročník Přeboru Hasičského ...

15. ročník Přeboru Hasičské...

Podpořili jsme patnáctý ročník Přeboru HZS ČR v lezení na obtížnost, který se uskutečnil dne 11. listopadu 2017 na umělé lezecké stěně v Chocni. Na Přebor se v daném termínu přihlásilo 28 lezců z HZS ČR a HZSP. Přebor s podporou GŘ HZS ČR zorganizoval HZS Pardubického kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Ústí n. Orlicí a Horolezeckým klubem Choceň. Celou zprávu ze závodů, kterou nám poslal Bc. Pavel Zámečník si můžete přečíst dále.Výkony příslušníků HZS ČR byly opravdu vynikající a my se těšíme na další ročník.

Jak dopadl pád ze stromu se Sk...

Jak dopadl pád ze stromu se...

Rádi zveřejníme příběh z Pirny, který nám poslal Patric Herzberg. Příběh s dobrým koncem, který ale nemusel dopadnout nejlépe... Přečtěte si co nám Patric napsal a mrkejte na fotky...