V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Hugo +

Hugo + - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pohodlný, jednoduchý vak pro přenos lana a dalšího lezeckého nádobíčka. Oproti staršímu modelu (HUGO), je lanotaška lehčí a hezčí - použili jsme odlehčené spony a popruhy jsou bez polstrování, příjemný materiál v barvě limetky a fuschie.

Master

Master - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Celotělový úvazek MASTER se vyznačuje revolučním systém nastavování pasu, který je složen ze tří částí, a tak umožňuje používat jen jednu velikost.

Informace o provozu firmy na p...

Informace o provozu firmy n...

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o stěhování výroby a skladů firmy Rock Empire. Vezměte prosím na vědomí, že v termínu od 20.12.2018 do 11.1.2019 bude v naší firmě probíhat inventura a současně budeme naši výrobu a sklady stěhovat na novou adresu do Děčína. Během této doby nebudeme zpracovávat nové objednávky, včetně objednáve z eshopu.

Nabízíme volná pracovní místa ...

Nabízíme volná pracovní mís...

Jsme česká firma působící na trhu již 25 let. Zabýváme se výrobou outdorového vybavení. V současné době jsou naše výrobky prodávány po celém světě, a to ve více než 50 zemích. Jsme skvělý kolektiv a hledáme šikovnou šičku. Jde o jednoduchou práci na průmyslovém šicím stroji. Vše Vás naučíme a zaškolíme Vás. V současné době sídlíme v Benešově nad Ploučnicí, v brzké době se budeme stěhovat do Děčína. Vaše místo výkonu práce bude tedy Děčín.