V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Skill Econ

Skill Econ - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Skill ECON je celotělový zachycovací postroj vhodný pro uživatele, kteří při své práci kombinují pracovní polohování, práci na konstrukcích (stavbách) s prací za pomocí lanových technik. Skill ECON je kompaktní, snadno nastavitelný celotělový postroj, jehož výhody ocení nejen uživatelé pracující ve výšce a nad volnou hloubkou, ale i profesionálové z řad ochranných a bezpečnostních složek.

Alpha

Alpha - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Evakuační trojúhelník Alpha s ramenními popruhy je primárně určený pro evakuaci osob za pomoci speciálních lanových technik. Je vyroben z elastického materiálu, který zaručuje těsné obepnutí těla zachraňovaného, čímž zajišťuje pohodlí, bezpečnost a vyšší bezpečnost při evakuaci osob a to jak u malých dětí, tak i u dospělých.

Rock Empire se účastní A+A Hea...

Rock Empire se účastní A+A ...

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu A+A Health and Safety v Düsseldorfu, který se bude konat ve dnech 17. - 20.10 2017 . Najdete nás v hale 6, stánek G63.

Školení bezpečnosti práce v Čí...

Školení bezpečnosti práce v...

Náš čínský distributor uspořádal třídenní školení bezpečnosti práce pro hasiče v provincii GANSHU, v kombinaci s představením a používáním nových pracovních postrojů a dalšího vybavení společnosti Rock Empire pro bezpečnou práci ve výškách. Jsme rádi, že se naše výrobky těší oblibě a hasičům v Ganshu přejeme mnoho zachráněných životů.