V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Skill Econ

Skill Econ - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Skill ECON je celotělový zachycovací postroj vhodný pro uživatele, kteří při své práci kombinují pracovní polohování, práci na konstrukcích (stavbách) s prací za pomocí lanových technik. Skill ECON je kompaktní, snadno nastavitelný celotělový postroj, jehož výhody ocení nejen uživatelé pracující ve výšce a nad volnou hloubkou, ale i profesionálové z řad ochranných a bezpečnostních složek.

Alpha

Alpha - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Evakuační trojúhelník Alpha s ramenními popruhy je primárně určený pro evakuaci osob za pomoci speciálních lanových technik. Je vyroben z elastického materiálu, který zaručuje těsné obepnutí těla zachraňovaného, čímž zajišťuje pohodlí, bezpečnost a vyšší bezpečnost při evakuaci osob a to jak u malých dětí, tak i u dospělých.

Krajské kole v požárním sportu...

Krajské kole v požárním spo...

Začátkem června- 8.6. 2016- se na stadionu Tatran v Podbořanech konalo krajské kolo soutěže v požárním sportu HZS Ústeckého kraje. Utkala se družstva hasičů ze všech sedmi územních odborů HZS Ústeckého kraje.

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval ...

ROCK EMPIRE poprvé vystavov...

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval na IWA- veletrh zaměřený na zbraně, lovecké, střelecké sporty, outdoor a další vybavení. Veletrh poprvé proběhl v roce 1973, má tedy obrovskou tradici. ROCK EMPIRE zde představil pracovní vybavení.