V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Skill Econ

Skill Econ - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Skill ECON je celotělový zachycovací postroj vhodný pro uživatele, kteří při své práci kombinují pracovní polohování, práci na konstrukcích (stavbách) s prací za pomocí lanových technik. Skill ECON je kompaktní, snadno nastavitelný celotělový postroj, jehož výhody ocení nejen uživatelé pracující ve výšce a nad volnou hloubkou, ale i profesionálové z řad ochranných a bezpečnostních složek.

Alpha

Alpha - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Evakuační trojúhelník Alpha s ramenními popruhy je primárně určený pro evakuaci osob za pomoci speciálních lanových technik. Je vyroben z elastického materiálu, který zaručuje těsné obepnutí těla zachraňovaného, čímž zajišťuje pohodlí, bezpečnost a vyšší bezpečnost při evakuaci osob a to jak u malých dětí, tak i u dospělých.

15. ročník Přeboru Hasičského ...

15. ročník Přeboru Hasičské...

Podpořili jsme patnáctý ročník Přeboru HZS ČR v lezení na obtížnost, který se uskutečnil dne 11. listopadu 2017 na umělé lezecké stěně v Chocni. Na Přebor se v daném termínu přihlásilo 28 lezců z HZS ČR a HZSP. Přebor s podporou GŘ HZS ČR zorganizoval HZS Pardubického kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Ústí n. Orlicí a Horolezeckým klubem Choceň. Celou zprávu ze závodů, kterou nám poslal Bc. Pavel Zámečník si můžete přečíst dále.Výkony příslušníků HZS ČR byly opravdu vynikající a my se těšíme na další ročník.

Jak dopadl pád ze stromu se Sk...

Jak dopadl pád ze stromu se...

Rádi zveřejníme příběh z Pirny, který nám poslal Patric Herzberg. Příběh s dobrým koncem, který ale nemusel dopadnout nejlépe... Přečtěte si co nám Patric napsal a mrkejte na fotky...