V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Hugo +

Hugo + - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pohodlný, jednoduchý vak pro přenos lana a dalšího lezeckého nádobíčka. Oproti staršímu modelu (HUGO), je lanotaška lehčí a hezčí - použili jsme odlehčené spony a popruhy jsou bez polstrování, příjemný materiál v barvě limetky a fuschie.

Master

Master - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Celotělový úvazek MASTER se vyznačuje revolučním systém nastavování pasu, který je složen ze tří částí, a tak umožňuje používat jen jednu velikost.

Nabízíme volná pracovní místa ...

Nabízíme volná pracovní mís...

Jsme česká firma působící na trhu již 25 let. Zabýváme se výrobou outdorového vybavení. V současné době jsou naše výrobky prodávány po celém světě, a to ve více než 50 zemích. Jsme skvělý kolektiv a hledáme šikovnou šičku. Jde o jednoduchou práci na průmyslovém šicím stroji. Vše Vás naučíme a zaškolíme Vás. V současné době sídlíme v Benešově nad Ploučnicí, v brzké době se budeme stěhovat do Děčína. Vaše místo výkonu práce bude tedy Děčín.

Identifikace výrobků Rock Empi...

Identifikace výrobků Rock E...

Víte, co čísla na přiložené fotografii 1B Slight znamenají? Víte jak zjistit, kdy byl váš úvazek, karabina či jakýkoliv jiný produkt z nabídky Rock Empire například vyroben? Připravili jsme pro vás krátký přehled, po kterém,až ho shlédnete, budete všechno vědět :)