Iva Vejmolová

Iva Vejmolová, členka ROCK EMPIRE Climbing teamu, je nadějí ženského sportovního lezení. MOTTO: NIKDY TO NEVZDÁVEJ! 

David "PELUT" Palmada

Pelut. Náš španělský ambasador, vášnivý lezec, alpinista, potápěč a milovník motorek.  Pelut je též OOP školitel s IRATA L3.

"Metodýka" - Pád a dojišťování lanem na ferratě

Máme tu třetí díl metodiky of Vojty Watta Dvořáka. Tentokrát se zaměříme na pád a dojišťování lanem na ferratě.

Ferratu prý vyleze i cvičené prase. Přesto se hodí umět něco více, než cvakat karabiny, jako když pípá prodavačka u kasy. Na některé vychytávky se zaměříme ve třetím pokračování naší metodiky.
 

Dojišťování lanem

I my jsme se pripojili k výzvě #rouskyvsem. Zatím šijeme pro sebe a své rodiny, abychom zabezpečili chod firmy. Pote začneme šít pro zamestnance @hudysport a uvidíme co dal.

Všem pevne zdravi!

PRODÁVÁME BAVLNĚNÉ ROUŠKY

Zabezpečili jsme rouškami naše zaměstnance. Chceme pomoci a proto jsme včera zahájili výrobu základních textilních roušek pro veřejnost, firmy a podniky.

#rouskyvsem ROCK EMPIRE

I my jsme se připojili k výzvě rouskyvsem. Zatím šijeme pro sebe a své rodiny, abychom zabezpečili chod firmy. Pote začneme šít pro zaměstnance hudysport a uvidíme co dal. Všem pevné zdravi! (video ve zprávě)

Rock Empire a Tendon Academy + COVID-19

Vážení příznivci Rock Empire,

s ohledem na pandemii coronaviru COVID-19 bychom vás rádi informovali, že Rock Empire se stále drží v plném počtu zaměstnanců a aktivně vyrábíme a expedujeme vaše objednávky. Nicméně jsme nuceni zrušit Rock Empire a Tendon Academy, která se měla konat dne 26.3.20 na Šutru v Liberci. O novém termínu vás budeme včas informovat.

Děkujeme za vaši přízeň, pochopení a přejeme všem pevné zdraví. Váš RE tým.

Chalk Bag Basic

Školení obsluhy lanových drah a vleků

Specifické školení pro servisní a evakuační techniky na lanovkách a v lanových centrech. Servisní a evakuační techniky jsou prováděny bezpečně a efektivně dle konkrétních potřeb vybrané lanovky či vleku. Pracovní pozice je dosaženo pochozím způsobem; pomocí zařízení; po žebříku.

Pohyb v korunách stromů

Školení pro osoby, které se pohybují v korunách stromů. Pracovníci ovládají v plném rozsahu všechny obecné dovednosti pro bezpečný pohyb v korunách stromů. Pracovníci zvládají analýzu rizik; ovládají záchranářské a evakuační techniky;  poskytnutí první pomoci.Pracovní pozice je dosaženo převážně pomocí visu.