Pozdrav od FAITH DICKEY, nejlepší světové slacklinerky

FAITH DICKEY - nejlepší slacklinerka na světě, členka ROCK EMPIRE CLIMBING TEAMU zdraví z Yosemit.

Faith se má skvěle, v současné době v Yosemitském údolí. Většinu času tráví lezením a kupodivu také highliningem. Faith leze a "chodí" v novém úvazku 1B SLIGHT, o kterém prohlásila: "SLIGHT je tak skvělý! Super lehký a pohodlný, perfektní pro lezení a highlining." 

Faith se většinu času soustředí na svou formu a moc se těší na léto, které stráví většinu času v Čechách, kam přiletí začátkem července. Pak si dá zastávku na největším evropském outdoorovém veletrhu- Outdoor, Friedrichshafen (15.-18.7.2015), kde- mimojiné- vystavuje i ROCK EMPIRE. 

A další plány? Opět lezení a highlining, tentokrát v českých pískovcích, které jsou jejím druhým domovem. Poté ji můžete potkat na Urban Highline festival v Polsku anebo na Girls Only Slackline Festival v Ostrově a to první zářijový víkend.

Pozdrav od FAITH DICKEY, nejlepší světové slacklinerky

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.