Šimon Cibulka mistrem Slovenské republiky!

V sobotu 11.6. proběhlo na největší slovenské lezecké stěně K2 otevřené Mistrovství Slovenska mládeže v lezení na obtížnost. ROCK EMPIRE team skvěle zabodoval! Šimon Cibulka vyhrál, Terezka Cibulková a Honzík Štípek vybojovali stříbrnou medaili.

Šimon Cibulka nejprve vyhrál tříkolovou kvalifikaci kategorie U12 a následně ve finále porazil nejlepšího slovenského závodníka, favorizovaného Tristana Sýkoru. Stal se tak již dvojnásobným Mistrem Slovenské republiky. Jeho starší sestra Tereza v nejstarší kategorii U 14 s přehledem vyhrála kvalifikaci, leč ve finále zaostala kousek za výborným výkonem soupeřky z Brna. Druhým místem se rozloučila s dětskými závody na Slovensku. Další člen Rock Empire teamu- Honzík Štípek- nezůstal pozadu a s přehledem vybojoval stříbro. Anna Cibulková nastoupila v nejmladší kategorii a skončila na hezkém 5. místě.

Otevřené mistrovství Slovenska bylo tradičně kvalitně obsazeno špičkovými závodníky z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

RE team blahopřeje!

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022.

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů: