Další zlato Honzíka Štípka

V neděli 25.9. se Honzík utkal na bouldrových závodech ve Slaném, kde proběhlo Mistrovství ČR v boulderingu. Letošní účast překvapila i samotné pořadatele, celkem se tu sešlo 116 dětí. S Honzíkem v kategorii bojovalo dalších 24 kluků, kluci lezli šest bouldrů a měli na to 60 minut.

Honzík dal šest topů na šest pokusů za deset minut a zbytek času si užíval krásného počasí a radil svým kamarádům. Stejné cesty vylezli i další dva jeho soupeři, spolu se pak utkali utkali ve finále i superfinále. Ale ani to nerozhodlo a tak se nakonec Honzík dělil o zlato se svým spolulezcem, kamarádem Lukym.

Honzík si závody jako vždy užil a jak sám zmiňuje: "Cesty byly výborné, konkurence dobrá a lezení bylo dobrý. Počasí úžasný a  měli jsme finále a super finále. Do finále jsme šli tři a super finále dva. Bylo nás 24 a každá cesta měla jiné chyty. A skončil sem první spolu s kamarádem, protože nemohli rozhodnout, skončili jsme na stejným chytu."

Velká gratulace za RE Team!!

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022.

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů: