Video:Příběh firmy Rock Empire

Připomeňme si historii naší firmy vyrábějící outdoorové vybavení, která se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po sametové revoluci první výroba sportovního vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire se stala synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen s firmou Hudy Sport a.s., která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktvity značky Rock Empire u nás i ve světě. Společně jsme podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti Rock Empire s.r.o. a od roku 2009 jsme převzali exportní práva registrované značky Rock Empire.

A právě Jindřich HudečekJindřich ŠvihnosJiří Chaloupka a Zbyněk Homola jsou tváře, které jsou spojené se značkou Rock Empire a o celý příběh se s vámi podělí ve videu...

Video:Příběh firmy Rock Empire

Další články

Není lepšího zážitku, než vyrazit do přírody za sněhem, že.

Minulý týden se u nás v Děčíně vyloupla Česká televize. Tady je krátká reportáž z natáčení s Karlem Bělinou v hlavní roli.

Kromě lezeckých úvazků již třetím týdnem vyrábíme základní textilní roušky pro veřejnost, firmy a podniky. K prodeji již máme i filtry z nanovláken od české firmy NANOTEX Group s.r.o.