Cibulkovi získali dvě zlaté z úvodu Českého poháru

V sobotu 25. března 2017 se na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci konalo první kolo Českého poháru dětí do 14 let v lezení na obtížnost. Barvy TJ-SPL Pustiměř hájili tradičně sourozenci Cibulkovi, tentokrát bez nejstarší Terezy, která se nedávno zařadila již do juniorské reprezentace ČR. Závod měl mezinárodní účast díky lezcům z Polska, kteří se zpravidla umisťují na stupních vítězů. Osmiletá Anna vyhrála v kategorii U10 a odvezla si plný počet bodů do hodnocení Českého poháru. Její bratr Šimon si ve svých 11 letech poradil se staršími soupeři v kategorii U14 a přivezl domovskému oddílu další zlatou medaili. 

Gratulujeme!

Cibulkovi získali dvě zlaté z úvodu Českého poháru

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.