Zveme vás na MHFF + máme pro vás tip na film

Zveme vás na další ročník MHFF, který se tradičně, již po 34., koná v Teplicích nad Metují.Opět zde najdete náš ROCK EMPIRE stánek s lákavou nabídkou našeho zboží za festivalové ceny. Neváhejte a přijďte se podívat anebo třeba jen pozdravit. Těšíme se! 

Váš RE team.

Náš tip:

Horolezec a kameraman Jirka Kratochvíl, mezi jehož díla patří např. Mons Olympus - Triumph II. či Sen, představí na MHFF v Teplicích nad Metují svůj nový snímek s názvem "Smím prosit". Film jsme viděli, je to pecka a prozradíme vám jen to, že Jirka je kapánek šílenej....zapomněl si na to lezení doma lano :) Snímek bud promítán 25.8. od 14 hodin v kině a od 20 hodin ve škole. 

TRAILER

 

eMontana od Standy a Jakuba, film, který bude mít premiéru na MHFF_v hlavních rolích Petra Růžičková a Tereza Svobodova. Před pěti měsíci přelezly jako první holky cestu „Rock Empire“ 8a, 500 m. Bude to skvělá podívaná.

TRAILER

Zveme vás na MHFF + máme pro vás tip na film

Další články

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdeš na stejném místě na náměstí, jako každý rok. Máme pro tebe připravenu hromadu lezeckého vybavení za festivalové ceny! Těšíme se, že se potkáme též v sobotu v HUDY Village, kde je pro připravena již klasická soutěž Mistrovství světa ve stavění RE.