Druhé kolo dětských lezeckých závodů HUDY

V neděli 7. října se na BigWallu uskutečnilo druhé kolo poháru závodů ve třech lezeckých disciplínách, které budou figurovat na programu olympijských her v Tokiu v roce 2020, tedy lezení na obtížnost, rychlosti a boulderingu. Závody byly určené pro děti ve věku do 13 let včetně a rozdělené do 3 věkových kategorií (U10, U12 a U14) a Rock Empire byl hlavním partnerem celé akce.

Účast byla parádní a BigWall se tak zaplnil celkem 102 malými závodníky a jejich doprovodem. V kategorii U12 se na druhém místě, společně s J. Šikulou, umístil náš nejmladší atlet, Honza Štípek, kterému velice gratulujeme!

Děkujeme, že jste na závody přijeli a těšíme se na další ročník!

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022.

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů: