Do nového sídla RE jsme pozvali naše zahraniční partnery

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.

Setkání proběhlo v sídle naší firmy v Děčíně. Dvoudenní meeting byl zaměřený na pracovní vybavení, novinky z oblasti pracovního vybavení a revize OOP.

Účastníky jsme přivítali již 31.10.2019 večer, kde jsme se všichni sešli v hotelu Výpřež v Děčíně. Poseděli jsme, najedli se, poklábosili ..prostě fajn večer.

in front of hotel  hudy  před hotelem1

Druhý den ráno jsme se sešli v hotelu u snídaně, naskákali jsme do přistavených dodávek a vyrazili směr Rock Empire. Po ranním přivítání ve firmě a představení programu převzal slovo ředitel firmy Jiří Chaloupka, který mluvil o historii, současnosti a budoucnosti firmy RE.

meeting  meeting  meeting

Amy Veselá, export manažer seznámila účastníky s obchodními výsledky a obchodními plány do budoucna. Následovala prohlídka firmy, kdy Jiří Chaloupka provedl účastníky celou firmou, v každém oddělení se zastavil a vysvětlil, co klienti vidí. Prošli jsme si vývoj, nákup, sklady, výrobu, kontrolu i expedici.

sklad  sklad  dílna 

Došli jsme i do prodejny a showroom firmy Profi-moto, která sídlí na stejné adrese jako my. Profi-moto je exkluzivní dealer motocyklů MV Agusta pro ČR a autorizovaný dealer Ducati a bylo na co koukat.

moto  moto naše markeťačka říkala, že ji to něco připomíná... ;) :)

Následovala přestávka a po ní nastoupil náš PPE manažer Martin Riedl, který ve dvou hodinovém blogu představil naše nové výrobky a inovace v oblasti OOPP.

Po obědě nás naši vývojáři Zbyněk Homola a Jan Zíma zavedli do testovací místnosti, kde jsme si ukázali, jak testujeme pevnost vybavení výrobků RE. Na trhačku jsme dali Equip Belt, první zkouška byla podle sportovní normy EN12277 – norma byla samozřejmě splněna a pak jsme naše distributory napínali, stejně jako Equip, kolik toho vlastně vydrží. A vydržel hodně, přes 21 kN, druhá zkouška byla opasková, dle normy EN 358 a napínak jsme zopakovali, opasek vydržel přes 18 kN.

test  tes  test

V programu nadále pokračovali vývojáři a připravili si pro účastníky prezentace s vysvětlením, jak probíhá proces vývoje výrobku, tedy od myšlenky, přes vypracování návrhu, výběr vzorovacího materiálu, výroba prvních prototypů pro testování, certifikací a pak vlastní výroba a uvedení výrobku na trh.

Na závěr jsme si dali školení revize OOPP a účastnici obdrželi Certifikáty.

První den byl hodně pracovní, proto jsme pro naše klienty připravili v hotelu výtečný večerní rautík a ochutnávku vín Vinařství Baláž. Pak už následovala volná zábava a my jsme moc rádi, že si všichni naši distributoři vzájemně „sedli“ a bavili jsme se všichni dlouho do noci.

Sobotní ráno bylo ve znamení výletu. Naskládali jsme se do Hudy dodávek a vyrazili směr heliport v Ústí nad Labem, kde na nás čekala exkurze u Zdravotního záchranářského týmu. Ústecká letecká záchranná služba je jedním z našich dlouhodobých odběratelů a využívají nejenom naše produkty, ale i služeb školení, které ke své práci potřebují.

heli  heli  heli

Celou akci jsme ukončili obědem v hotelu. Většina účastníků si pobyt v ČR prodloužila ještě o nějaký ten den, třeba návštěvou naší proslulé stověžaté Prahy.

Závěrem lze jen dodat, že zpětná vazba od účastníků byla velice pozitivní, z návštěvy si odnesli mnoho poznatků a zážitků, my pár zlepšováků a rad, jak ještě lépe spolupracovat s našimi distributory.

společná

Díky všem za účast a těšíme se na další setkání u nás v Rock Empire.

 

Další články

Jsme rádi, že můžeme naším celotělovým postroje Skill Lite Adventure podpořit projekt FZS UJEP zaměřený na individuální psychomotorická cvičení pro děti ve věku od 3 do 18 let. 

Vážení příznivci Rock Empire. Dnešním dnem jsme spustili nové webové stránky. Přinášíme Vám nový design, přehlednější členění a nové informace i sekce.

Vylepšené responzivní prostředí webu se  přizpůsobí každému zařízení. Věříme, že se vám nový web bude líbit. Naleznete na něm veškeré rubriky, na které jste zvyklí, a navíc i spoustu novinek.

Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu A+A Health and Safety v Düsseldorfu, který se bude konat ve dnech 5. – 8. listopadu 2019. Najdete nás v hale číslo 6, stánek H62