Vychytávka od Rock Empire pro ferratisty

Tak konečně můžeme trošku volně dýchat a vyrazit s rodinkou třeba na Via Ferratu, kterých je po celé ČR hromada. Abychom Vám usnadnili přemýšlení, jak se na Via Ferratu vybavit, máme pro vás jednoduchý přehled co sebou a jednu vychytávku.  

V naší sekci AKTIVITY najdete nejenom jaké vybavení s sebou, ale též Metodiku Navazování a odsedávání na Via Ferratě, Přehled Ferrat v Čechách, Jaké dodržovat rozestupy a Co dělat, když na Ferratě spadnu a další. 

A teď ta vychytávka. Ferratový sedací a prsní úvazek většinou svazujeme dohromady smyčkou. No a tady bývá problém, jak správně uvázat smyčku. My jsme přišli s jednoduchým řešením speciální textilní spojkou, kde už nemusíte umět uvázat klasickou smyčku, stačí provléknou a spojit karabinou prsní a sedací úvazek.

Mrkněte na video.

 

Ať vám to leze! Váš RE tým. 

spojka
Youtube video

Další články

Ahoj, nenech si ujít parádní ferratový večer na Pastýřské stěně v Děčíně. Začíná se od 19 hodin metodickým okénkem a kolem 21 h si můžeš pod dohledem instruktora vylézt ferratu jen za svitu čelovky. Skvělá akce! Těšíme se na tebe!

Info k celé akci najdeš zde: https://www.hudy.cz/ferratova-noc

RE tým

Není lepšího zážitku, než vyrazit do přírody za sněhem, že.

Minulý týden se u nás v Děčíně vyloupla Česká televize. Tady je krátká reportáž z natáčení s Karlem Bělinou v hlavní roli.