Reportáž z děčínské via ferraty

Minulý týden se u nás v Děčíně vyloupla Česká televize. Tady je krátká reportáž z natáčení s Karlem Bělinou v hlavní roli.

https://ct24.ceskatelevize.cz/3103211-po-dlouhe-dobe-doma-lide-chteji-adrenalin-zvysuje-se-zajem-o-horolezectvi-a-jine-extremni

ferrata dc

No a pokud si to chcete vyzkoušet také a nevíte jak na to, stačí, když se na nás obrátíte, zodpovíme vaše dotazy k děčínské feratě, poradíme, kde zapůjčit vybavení, případně i nějakého fešáka průvodce a můžete si u nás vybavení i zakoupit. Vyrábíme horolezecké vybavení včetně vybavení na via ferratu přímo v Děčíně, a to už více jak krásných 26 let. Mrkněte na náš web do sekce AKTIVITY, kde najdete veškeré cajky, které na zdolání ferraty budete potřebovat:  https://rockempire.cz/cs/sekce/ferrata
 

Další články

Není lepšího zážitku, než vyrazit do přírody za sněhem, že.

Tak konečně můžeme trošku volně dýchat a vyrazit s rodinkou třeba na Via Ferratu, kterých je po celé ČR hromada. Abychom Vám usnadnili přemýšlení, jak se na Via Ferratu vybavit, máme pro vás jednoduchý přehled co sebou a jednu vychytávku.  

Kromě lezeckých úvazků již třetím týdnem vyrábíme základní textilní roušky pro veřejnost, firmy a podniky. K prodeji již máme i filtry z nanovláken od české firmy NANOTEX Group s.r.o.