Šimon Cibulka

V sobotu 25. března 2017 se na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci konalo první kolo Českého poháru dětí do 14 let v lezení na obtížnost.

V sobotu 15. října se na lezecké stěně Sokol Brno I uskutečnilo Mistrovství České republiky mládeže v lezení na obtížnost.

Cibulkovi na evropském poháru v rakouském Petzenu převálcovali konkurenci a 5x stáli na bedně. Terezka navíc jako jediná Češka v historii získala trofej za celkové vítězství už podruhé. 

V sobotu 11.6. proběhlo na největší slovenské lezecké stěně K2 otevřené Mistrovství Slovenska mládeže v lezení na obtížnost. ROCK EMPIRE team skvěle zabodoval!

Začátkem března se v Brně uskutečnil Český pohár v lezení na rychlost a byl zároveň nominačním závodem do reprezentace pro mládežnické a dospělé kategorie.

Po evropské medailové žni z rakouského Petzenu sourozenci Cibulkovi z Rock Empire Climbing Teamu opět skvěle zabodovali v Nymburku, kde se konala naše nejvyšší pohárová soutěž dětí v lezení na obtí

Terezka, Šimon a nejmladší Anička Cibulkovi se v půlce června zúčastnili v rakouských Alpách prestižního lezeckého evropského pohárového závodu Petzen Climbing Trophy 2015.

V polovině března si sourozenci Cibulkovi patřičně užili víkend a ještě k tomu oba získali dvě zlaté medaile. A my ji za to blahopřejeme!

ROCK EMPIRE opět zabodoval! Sourozenci Cibulkovi, noví členové R.E. Climbing Teamu to natřeli soupeřům!