Festival

EHO Mountain Film festival, který organizuje náš distributor, je za dveřmi!  EHO je to největší outdoor filmový festival v Makedonii.

Začátkem května proběhl na krymském poloostrově mezinárodní lezecký festival Rock Climbing Crimea Fest věnovaný vzpomínce na Pavla Samoilina. Rock Empire byl partnerem celé této akce. 

Začátkem května proběhne již osmý ročník běžeckého festivalu Red Fox Elbrus Race. Elbrus je se svými 5.642 metry považován za nejvyšší horu kavkazského pohoří a zároveň i Evropy.

7. prosince proběhl v moskevské Rock Zone bouldrový festival  ROCK EMPIRE CHALLENGE. 

Výsledky naleznete na stránkách  www.mosclimbing.ru

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdeš na stejném místě na náměstí, jako každý rok.

Zveme vás na již 35. ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu do Teplic nad Metují.

Zveme vás na další ročník MHFF, který se tradičně, již po 34., koná v Teplicích nad Metují.Opět zde najdete náš ROCK EMPIRE stánek s lákavou nabídkou našeho zboží za festivalové ceny. Neváhejte a p

Pokud neslavíte Sv. Martina gurmánskými zážitky, přijdte si užít promítání filmů v pátek 11.11. na jabloneckou Makak Arénu.

Zveme vás na další ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu, který se tradičně, již po 33., koná v Teplicích nad Metují. Letošní ročník proběhne 25.- 28.

Zřejmě zase jedna povedená víkendová akcička na vás čeká v Jilemnici, kde v sobotu 23.4. propukne již sedmý ročník festivalu alpinismu a dalekých cest- Dech hor.