Finále Mistrovství ČR v boulderingu

Již 6. kolo Českého poháru, tentokrát finálové, proběhlo na brněnském výstavišti v rámci veletrhu sportovních a volnočasových aktivit- Sportlife, letošní termín byl stanoven na druhý listopadový víkend: 8.-9. listopadu a ROCK EMPIRE byl jeden z partnerů této akce.

Tento závod proběhl ve dvou dnech a prostor v něm dostali jak profíci, tak ti, kteří si závod chtěli třeba jen vyzkoušet. Během Sportlifu byla připravena řada zajímavých aktivit, jako třeba 110 m dlouhá lanovka nebo tarzaní skok, pro menší byla připravena dětská stěna vysoká 8,5 m. Pro zájemce byl k dispozici areál „ledového lezení“ s obtížností až M9. Po ukončení kvalifikace byl prostor k boulderingu na závodních profilech, takže i diváci dostali svůj prostor.

Celý závod se uskuteční podle pravidel Českého poháru v boulderingu. Více k pravidlům na www.horosvaz.cz/soutezni-lezeni