Ohlédnutí za Friedrichshafenským Outdoorem

Ještě několik vzpomínek na letošní Outdoor (Friedrichshafen), kde jsme- jako každý rok- představili novinky, na které se můžete těšit v nadcházející sezóně. Letošní rok jsme měli možnost některé z našich produktů prezentovat na módní přehlídce trendů. Hlavní roli tak dostaly naše úvazky jako třeba Streak nebo Titan. Atmosféru vám přiblíží fotogalerie. 

A perlička na závěr- na konci veletrhu jsme od pořadatelů dostali k 20. výročí firmy nádherný, výborný dort. Ten jsme si vychutnali s našimi sousedy a dalšími spříznivými dušemi, a slavnostně tak uzavřeli 20. sezónu. Děkujeme, že jste byli a zůstanete s námi!

Další festival, na kterém nás můžete vidět, je veletrh A + A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK, 27.-30.10.2015, Dusseldorf- veletrh zaměřený na bezpečnost při práci, největší svého rázu na světě. ROCK EMPIRE stánek najdete v hale 11, stánek F64.

Ohlédnutí za Friedrichshafenským Outdoorem

Další články

Dear Business Partners, 

We would like to cordially invite you to visit us in-person at our booth F10 in Hall 4 at the SICUR 2022 show, 22-25th of February, 2022 in Madrid, Spain. 

We will introduce you to our developing range of products for working at heights, including new working harnesses and accessories, which we are preparing for 2022.