Ohlédnutí za Friedrichshafenským Outdoorem

Ještě několik vzpomínek na letošní Outdoor (Friedrichshafen), kde jsme- jako každý rok- představili novinky, na které se můžete těšit v nadcházející sezóně. Letošní rok jsme měli možnost některé z našich produktů prezentovat na módní přehlídce trendů. Hlavní roli tak dostaly naše úvazky jako třeba Streak nebo Titan. Atmosféru vám přiblíží fotogalerie. 

A perlička na závěr- na konci veletrhu jsme od pořadatelů dostali k 20. výročí firmy nádherný, výborný dort. Ten jsme si vychutnali s našimi sousedy a dalšími spříznivými dušemi, a slavnostně tak uzavřeli 20. sezónu. Děkujeme, že jste byli a zůstanete s námi!

Další festival, na kterém nás můžete vidět, je veletrh A + A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK, 27.-30.10.2015, Dusseldorf- veletrh zaměřený na bezpečnost při práci, největší svého rázu na světě. ROCK EMPIRE stánek najdete v hale 11, stánek F64.

Ohlédnutí za Friedrichshafenským Outdoorem

Další články

Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu A+A Health and Safety v Düsseldorfu, který se bude konat ve dnech 24. - 27. října 2022. Najdete nás v hale číslo 1, stánek B40.

Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu SICUR 2002, který se bude konat ve dnech 22. - 25. února 2022. Najdete nás v hale číslo 4, stánek F10.

Představíme Vám náš rozvíjející se sortiment výrobků pro práci ve výškách včetně nových pracovních úvazků a doplňků, které chystáme pro rok 2022.

Mezinárodní veletrh sportovního vybavení ISPO 2020 se koná od 26.1.2020 do 29.1.2020 v Mnichově. Mezi 2700 vystavovateli nás najdete v hale A3 , stánku 519.

Pokud jste jeden z našich současných distributorů, prosím kontaktujte nás v předstihu pro sjednání času setkání, ať na sebe máme dostatek prostoru. 

Těšíme se na setkání s Vámi!