Eliška (Ella) Adamovská a její sezona 2017

Ella ukončila svou závodní sezonu Mistrovstvím České republiky vítězstvím ve své mládežnické kategorii (zíkala tak letos mistrovský titul jak v obtížnosti, tak v boulderingu) a 2. místem mezi dospělými, když ji překonala pouze týmová kolegyně Iva Velmolová. Eliška se však stala celkovou vítězkou celého seriálu Českého poháru v lezení na obtížnost v kategorii mládeže i dospělých. Po zaslouženém odpočinku odjela do Slovinska, kde rovněž v Mišja Peči přelezla cesty Uživancija 8a, Oktoberfest 8a, a hlavně svou druhou nejtěžší cestu - Kaj Ti Je Deklica za 8b+. 


Pár dotazů na Elišku:

Jaké máš pocity z tvých letošních úspěchů?  Celkově mám z letošního roku dobrý pocit. Stihla jsem toho víc, než jsem si naplánovala, a dokonce si splnila některé cíle (dokonce i jeden sen!)

Co pro tebe bylo v letošním roce nejtěžší? Nejtěžší pro mě asi byl konec závodní sezony, která se letos strašně táhla. Byla jsem pak už taková unavená a otrávená. Sezonu jsem ale zakončila zaslouženým odpočinkem a pak i výjezdem do skal. Teď už jsem zase zpět v tréninku a celá nadšená.

Nějaké výzvy na příští rok? Zatím jsem o žádné výzvě ani moc nepřemýšlela. Asi počkám, co mi příští rok nabídne.

Blíží se svátky vánoční, jak je budeš trávit? Letošní Vánoce budu poprvé trávit mimo domov, a dokonce i mimo rodinu. Chystám se do Španělska, jak jinak než za lezením. Sice se mi asi bude trochu stýskat, ale stejně se strašně těším.

Rock Empire tým přeje Elle krásné svátky vánoční a pro příští rok minimálně stějně tak úspěšnou lezeckou sezonu jako byla ta letošní. 

Eliška (Ella) Adamovská a její sezona 2017

Další články

Eliška Adamovská – Rock Empire ambasador. Gratulujeme Elle za skvělý výkon na ME v Moskvě. V boulderingu a obtížnosti kralovala Eliška Adamovská, která vše TOPovala na flash/OS a do finále postoupila z neuěřitelného prvního místa, což znamenalo šanci probojovat se na olympiádu v Tokiu. 

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.