Rozšířili jsme prodej roušek o filtry z nanovláken

Kromě lezeckých úvazků již třetím týdnem vyrábíme základní textilní roušky pro veřejnost, firmy a podniky. K prodeji již máme i filtry z nanovláken od české firmy NANOTEX Group s.r.o.

Roušky jsou ze 100% bavlny. Střih rovný, kde se jednodušeji vyměňuje filtr o rozměrech 12,5 x 15 cm. Gumičky jdou přes krk a hlavu. Máme odzkoušeno na sobě, roušky perfektně sedí jak na dámskou, tak pánskou hlavu, vhodné i pro děti.

Design roušek se může lišit, podle toho, jaký materiál zrovna zpracováváme. Ale vždy jde o 100% bavlnu.

Filtry jsou třívrstvé, kdy prostřední vrstva je nanovrstva na bázi PVDF polymeru. Stručně řečeno, filtr zachytí až 90% veškerých bakterií a virů. Filtry samozřejmě mají Prohlášení o shodě, které najdete níže. Současně se můžete podívat i na Test report filtru.

Od 1.4.2020 dodáváme nově v balení po 8 ks.

Cena za 1 ks bavlněné roušky je 48 Kč včetně DPH.  

Cena za 1 ks filtru s nanovlákny je 12 Kč s DPH.  

Pokud vás nabídka zaujala, pište prosím vaši poptávku na email info@rockempire.cz. Ozveme se vám obratem a domluvíme možný termín dodání. 

 

JAK PEČOVAT O TEXTILNÍ ROUŠKU:

  • Nejjednodušším způsobem, jak roušku sterilizovat, je vyvaření. Nechte vodu s rouškami projít minimálně 5 minut varem a usušte. Roušky lze samozřejmě i prát odděleně v pračce, nejlépe na 90 stupňů. 
  • Roušky je zapotřebí ještě vyžehlit, ideálně párou. Pokud nemáte parní žehličku, pak alespoň na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut.
  • Před manipulací s rouškou si vydezinfikujte ruce

KDY VYMĚNIT FILTR?

Je nutné jej vyměnit po každé sterilizaci roušky, nejpozději po osmi hodinách užívání.

JAK VLOŽIT FITLR DO ROUŠKY?

Filtr se vkládá do bavlněné roušky velice jednoduše. Rub roušky má podélný otvor, do kterého vložíte dodaný filtr a pečlivě srovnáte v otvoru tak, aby kryl co největší možnou plochu.

Připravili jsme pro vás krátké video, kde můžete vidět, jak roušky vyrábíme, řežeme filtry a jak filtr do roušky vložit. 

Pevné zdraví všem! Vaše RE

 

roušky
Youtube video

Další články

Není lepšího zážitku, než vyrazit do přírody za sněhem, že.

Minulý týden se u nás v Děčíně vyloupla Česká televize. Tady je krátká reportáž z natáčení s Karlem Bělinou v hlavní roli.

Vzhledem k mnoha dotazům, jak se starat o vybavení během koronakrize vydáváme stručný návod.