Představujeme vám náš nový katalog Práce a záchrana pro rok 2020. Naleznete zde novinky, které jsme představili minulý týden na veletrhu A+A v Düssledorfu. Na straně 27 najdete nový produkt Ring Connect. RING Connect je plně rozebíratelný AL kroužek. Rozebíratelné spoje zajišťují dva nerezové šrouby. Maximální pevnost kroužku (24kN) je stejná po celém obvodu kroužku. Díky kulatému průřezu a tloušťce stěny 13,5mm je RING connect vhodný pro přímé navázaní lan a lanyardů přímo do kroužku pomocí uzlů. Díky certifikaci dle EN362 lze RING connect použít všude tam, kde nejsou vhodné běžné karabiny a maillony. Do katalogu doplněn Atlas Lock Belt a Atlas Lock Uni.  Na straně 32 nový Lanyard Stretch a v nové barvě pracovní oka 20 mm. Upravili jsme barevně Daisy Chain Profi, taktéž je dostupná další barevná varianta Ladder.  Na straně 42 naleznete nové Absorbery - Absorber Pro  a Absorber Pro Twist a příklady možného propojení s Connect Ringem a Lanyard Stretch. Do černé série přibyl Chest Up Black -  lehký kompaktní blokant určený pro profesionální použití v systémech lanového přístupu. Unikátní otočný swivel zajišťuje optimální polohu blokantu vůči zatěžovanému lanu, čímž snižuje třecí odpor na minimum.

Celý katalog si můžete prohlédnou ZDE. V tuto chvíli pouze dostupný v anglickém jazyce. CZ verzi připravujeme.

Váš RE tým. 

 

 

katalog práce a záchrana 2020 rock empire

Další články

Jsme rádi, že můžeme naším celotělovým postroje Skill Lite Adventure podpořit projekt FZS UJEP zaměřený na individuální psychomotorická cvičení pro děti ve věku od 3 do 18 let. 

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.

Vážení příznivci Rock Empire. Dnešním dnem jsme spustili nové webové stránky. Přinášíme Vám nový design, přehlednější členění a nové informace i sekce.

Vylepšené responzivní prostředí webu se  přizpůsobí každému zařízení. Věříme, že se vám nový web bude líbit. Naleznete na něm veškeré rubriky, na které jste zvyklí, a navíc i spoustu novinek.